R 951 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + 3xBmz234 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.07 | ||||
Praha-Vysočany | 18.14 | 18.15 | |||
Lysá nad Labem | 18.39 | 18.40 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 18.53 | 18.55 | |||
Poděbrady | 19.00 | 19.01 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 19.27 | 19.29 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci