Os 9359 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.08 | ||||
Praha-Libeň | 22.14 | 22.15 | |||
Praha-Kyje | 22.18 | 22.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22.20 | 22.20 | |||
Praha-Běchovice | 22.23 | 22.24 | |||
Praha-Běchovice střed | 22.25 | 22.25 | |||
Praha-Klánovice | 22.28 | 22.28 | |||
Úvaly | 22.33 | 22.33 | |||
Tuklaty | 22.36 | 22.36 | |||
Rostoklaty | 22.39 | 22.39 | |||
Český Brod | 22.44 | 22.45 | |||
Klučov | 22.48 | 22.48 | |||
Poříčany | 22.51 | 22.51 | |||
Tatce | 22.55 | 22.55 | |||
Pečky | 22.58 | 22.58 | |||
Cerhenice | 23.01 | 23.01 | |||
Velim | 23.05 | 23.06 | |||
Nová Ves u Kolína | 23.08 | 23.08 | |||
Kolín zastávka | 23.12 | 23.12 | |||
Kolín | 23.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci