Os 9348 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.25 | ||||
Kolín zastávka | 18.27 | 18.28 | |||
Nová Ves u Kolína | 18.31 | 18.31 | |||
Velim | 18.34 | 18.37 | |||
Cerhenice | 18.40 | 18.40 | |||
Pečky | 18.43 | 18.46 | |||
Tatce | 18.49 | 18.49 | |||
Poříčany | 18.53 | 18.54 | |||
Klučov | 18.56 | 18.56 | |||
Český Brod | 19.00 | 19.02 | |||
Rostoklaty | 19.06 | 19.06 | |||
Tuklaty | 19.09 | 19.09 | |||
Úvaly | 19.12 | 19.13 | |||
Praha-Klánovice | 19.16 | 19.16 | |||
Praha-Běchovice střed | 19.20 | 19.20 | |||
Praha-Běchovice | 19.22 | 19.23 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.25 | 19.25 | |||
Praha-Kyje | 19.28 | 19.28 | |||
Praha-Libeň | 19.32 | 19.33 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 19.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci