Os 9262 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 6.02 | ||||
Světlá nad Sázavou město | 6.04 | 6.04 | |||
Dolní Březinka | x | 6.07 | 6.07 | ||
Mrzkovice | x | 6.08 | 6.08 | ||
Smrčná | x | 6.12 | 6.12 | ||
Stvořidla | x | 6.16 | 6.16 | ||
Vilémovice | x | 6.19 | 6.19 | ||
Horní Ledeč | x | 6.24 | 6.24 | ||
Ledeč nad Sázavou | 6.27 | 6.28 | |||
Chřenovice-Podhradí | x | 6.33 | 6.33 | ||
Chřenovice | x | 6.38 | 6.38 | ||
Budčice | x | 6.42 | 6.42 | ||
Vlastějovice | 6.44 | 6.45 | |||
Laziště | x | 6.47 | 6.47 | ||
Horka nad Sázavou | x | 6.50 | 6.50 | ||
Zruč nad Sázavou | 6.55 | 6.56 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 7.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci