Rx 897 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + 2xBdpee231 + Bmz234 + ABmz346 + 2xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.46 | 18.55 | |||
Praha-Libeň | 19.01 | 19.02 | |||
Kolín | 19.33 | 19.35 | |||
Přelouč | 19.50 | 19.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.59 | 20.05 | |||
Choceň | 20.22 | 20.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 20.37 | 20.38 | |||
Česká Třebová | 20.48 | 20.49 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 21.29 | 21.31 | |||
Přerov | 21.44 | 21.47 | |||
Hulín | 21.56 | 21.57 | |||
Otrokovice | 22.05 | 22.15 | |||
Zlín střed | 22.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci