Os 8848 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.47 | ||||
Praha-Smíchov | 15.54 | 15.55 | |||
Praha-Velká Chuchle | 16.00 | 16.00 | |||
Praha-Radotín | 16.03 | 16.03 | |||
Černošice | 16.08 | 16.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.10 | 16.11 | |||
Všenory | 16.13 | 16.14 | |||
Dobřichovice | 16.15 | 16.16 | |||
Řevnice | 16.19 | 16.20 | |||
Zadní Třebaň | 16.23 | 16.23 | |||
Karlštejn | 16.27 | 16.28 | |||
Srbsko | 16.31 | 16.32 | |||
Beroun | 16.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci