Os 8834 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.17 | ||||
Praha-Smíchov | 12.24 | 12.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 12.30 | 12.30 | |||
Praha-Radotín | 12.33 | 12.33 | |||
Černošice | 12.38 | 12.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.40 | 12.41 | |||
Všenory | 12.43 | 12.44 | |||
Dobřichovice | 12.45 | 12.46 | |||
Řevnice | 12.49 | 12.50 | |||
Zadní Třebaň | 12.53 | 12.53 | |||
Karlštejn | 12.57 | 12.58 | |||
Srbsko | 13.01 | 13.02 | |||
Beroun | 13.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci