Os 8803 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 4.15 | ||||
Srbsko | 4.19 | 4.20 | |||
Karlštejn | 4.23 | 4.23 | |||
Zadní Třebaň | 4.27 | 4.27 | |||
Řevnice | 4.30 | 4.31 | |||
Dobřichovice | 4.34 | 4.35 | |||
Všenory | 4.37 | 4.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 4.40 | 4.41 | |||
Černošice | 4.43 | 4.44 | |||
Praha-Radotín | 4.48 | 4.49 | |||
Praha-Velká Chuchle | 4.52 | 4.52 | |||
Praha-Smíchov | 4.58 | 4.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 5.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci