Rx 864 „Pardubický Porter“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 660 + 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.55 | ||||
Blansko | 15.14 | 15.18 | |||
Skalice nad Svitavou | 15.29 | 15.30 | |||
Letovice | 15.37 | 15.39 | |||
Březová nad Svitavou | 15.45 | 15.46 | |||
Svitavy | 15.57 | 16.01 | |||
Česká Třebová | 16.11 | 16.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 16.22 | 16.23 | |||
Choceň | 16.35 | 16.36 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.53 | 16.58 | |||
Přelouč | 17.06 | 17.07 | |||
Kolín | 17.21 | 17.23 | |||
Praha-Libeň | 17.54 | 17.55 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.03 | 18.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci