Rx 862 „Jiří Bouda“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.55 | ||||
Blansko | 17.14 | 17.18 | |||
Skalice nad Svitavou | 17.29 | 17.30 | |||
Letovice | 17.37 | 17.39 | |||
Březová nad Svitavou | 17.45 | 17.46 | |||
Svitavy | 17.57 | 18.03 | |||
Česká Třebová | 18.13 | 18.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.22 | 18.23 | |||
Choceň | 18.35 | 18.36 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.53 | 18.58 | |||
Přelouč | 19.06 | 19.07 | |||
Kolín | 19.21 | 19.23 | |||
Praha-Libeň | 19.54 | 19.55 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.03 | 20.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci