Os 8610 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 14.32 | ||||
Rostoklaty | 14.36 | 14.36 | |||
Tuklaty | 14.39 | 14.39 | |||
Úvaly | 14.42 | 14.43 | |||
Praha-Klánovice | 14.46 | 14.46 | |||
Praha-Běchovice střed | 14.50 | 14.50 | |||
Praha-Běchovice | 14.52 | 14.53 | |||
Praha-Dolní Počernice | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Kyje | 14.58 | 14.58 | |||
Praha-Libeň | 15.02 | 15.03 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci