Os 8526 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 15.23 | ||||
Velký Borek | x | 15.26 | 15.26 | ||
Mělnická Vrutice | x | 15.29 | 15.29 | ||
Hleďsebe | x | 15.35 | 15.35 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 15.38 | 15.38 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 15.41 | 15.41 | ||
Nebužely | x | 15.48 | 15.48 | ||
Živonín | x | 15.52 | 15.52 | ||
Kanina | x | 15.56 | 15.56 | ||
Mšeno | 16.02 | 16.29 | |||
Skramouš | x | 16.35 | 16.35 | ||
Vrátno | x | 16.39 | 16.39 | ||
Trnová | x | 16.43 | 16.43 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 16.46 | 16.46 | ||
Skalsko | x | 16.48 | 16.48 | ||
Katusice | 16.54 | 16.56 | |||
Líny | x | 17.00 | 17.00 | ||
Bukovno | x | 17.03 | 17.03 | ||
Mladá Boleslav hl.n. kolej č.5c | + | 17.13 | 17.14 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.16 | 17.24 | |||
Mladá Boleslav město | 17.30 | 17.32 | |||
Řepov | x | 17.36 | 17.36 | ||
Kolomuty | x | 17.38 | 17.38 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 17.42 | 17.42 | ||
Dlouhá Lhota | x | 17.46 | 17.46 | ||
Bechov | x | 17.51 | 17.51 | ||
Rohatsko | x | 17.54 | 17.54 | ||
Dolní Bousov | 17.58 | 18.00 | |||
Sobotka | 18.06 | 18.08 | |||
Libošovice | x | 18.12 | 18.12 | ||
Malechovice | x | 18.16 | 18.16 | ||
Mladějov v Čechách | 18.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci