R 845 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + Bee272 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.02 | ||||
Vyškov na Moravě | 19.37 | 19.40 | |||
Němčice nad Hanou | + | 19.56 | 19.59 | ||
Kojetín | 20.05 | 20.06 | |||
Přerov | 20.21 | 20.23 | |||
Hranice na Moravě | 20.40 | 20.41 | |||
Suchdol nad Odrou | 20.54 | 20.55 | |||
Studénka | 21.03 | 21.04 | |||
Ostrava-Svinov | 21.14 | 21.16 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 21.22 | 21.24 | |||
Bohumín | 21.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci