R 842 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 7.29 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 7.37 | 7.39 | |||
Ostrava-Svinov | 7.45 | 7.47 | |||
Studénka | 7.57 | 7.58 | |||
Suchdol nad Odrou | 8.05 | 8.06 | |||
Hranice na Moravě | 8.18 | 8.19 | |||
Přerov | 8.36 | 8.38 | |||
Kojetín | 8.52 | 8.53 | |||
Vyškov na Moravě | 9.15 | 9.17 | |||
Komořany u Vyškova | + | 9.26 | 9.29 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci