Os 8313 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 17.15 | ||||
Popelín | 17.18 | 17.19 | |||
Bednáreček | x | 17.22 | 17.22 | ||
Kamenný Malíkov výhybna | + | 17.27 | 17.30 | ||
Bednárec | x | 17.32 | 17.32 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 17.35 | 17.36 | |||
Rodvínov | x | 17.39 | 17.39 | ||
Jindřichův Hradec | 17.46 | 17.47 | |||
Děbolín | x | 17.52 | 17.52 | ||
Velký Ratmírov | + | 17.56 | 17.59 | ||
Mnich | x | 18.03 | 18.03 | ||
Kardašova Řečice | 18.06 | 18.06 | |||
Doňov | 18.13 | 18.13 | |||
Řípec | x | 18.19 | 18.19 | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci