Os 8114 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 17.19 | ||||
Stožec | x | 17.25 | 17.25 | ||
Černý Kříž | 17.31 | 17.36 | |||
Pěkná | x | 17.41 | 17.41 | ||
Ovesná | x | 17.48 | 17.48 | ||
Nová Pec | 17.51 | 17.52 | |||
Pernek na Šumavě | x | 17.55 | 17.55 | ||
Horní Planá | 17.59 | 18.01 | |||
Horní Planá zastávka | x | 18.04 | 18.04 | ||
Černá v Pošumaví | 18.08 | 18.09 | |||
Žlábek | x | 18.12 | 18.12 | ||
Hodňov | x | 18.15 | 18.15 | ||
Polečnice | x | 18.19 | 18.19 | ||
Polná na Šumavě | 18.22 | 18.23 | |||
Hořice na Šumavě | 18.31 | 18.31 | |||
Mezipotočí | x | 18.38 | 18.38 | ||
Kájov | 18.43 | 18.44 | |||
Český Krumlov | 18.50 | 18.52 | |||
Domoradice | x | 18.55 | 18.55 | ||
Přísečná | x | 18.56 | 18.56 | ||
Zlatá Koruna | 18.59 | 19.00 | |||
Plešovice | x | 19.03 | 19.03 | ||
Třísov | x | 19.06 | 19.06 | ||
Holubov | x | 19.09 | 19.09 | ||
Křemže | 19.11 | 19.12 | |||
Vrábče | x | 19.16 | 19.16 | ||
Hradce | x | 19.18 | 19.18 | ||
Černý Dub | x | 19.22 | 19.22 | ||
Boršov nad Vltavou | 19.25 | 19.26 | |||
České Budějovice jižní zastávka | x | 19.32 | 19.32 | ||
České Budějovice | 19.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci