Os 8112 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 15.19 | ||||
Stožec | x | 15.25 | 15.25 | ||
Černý Kříž | 15.31 | 15.36 | |||
Pěkná | x | 15.41 | 15.41 | ||
Ovesná | x | 15.48 | 15.48 | ||
Nová Pec | 15.51 | 15.52 | |||
Pernek na Šumavě | x | 15.55 | 15.55 | ||
Horní Planá | 15.59 | 16.01 | |||
Horní Planá zastávka | x | 16.04 | 16.04 | ||
Černá v Pošumaví | 16.08 | 16.09 | |||
Žlábek | x | 16.12 | 16.12 | ||
Hodňov | x | 16.15 | 16.15 | ||
Polečnice | x | 16.19 | 16.19 | ||
Polná na Šumavě | 16.22 | 16.23 | |||
Hořice na Šumavě | 16.31 | 16.31 | |||
Mezipotočí | x | 16.38 | 16.38 | ||
Kájov | 16.43 | 16.44 | |||
Český Krumlov | 16.50 | 16.57 | |||
Domoradice | x | 16.59 | 16.59 | ||
Přísečná | x | 17.00 | 17.00 | ||
Zlatá Koruna | 17.04 | 17.05 | |||
Plešovice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Třísov | x | 17.11 | 17.11 | ||
Holubov | x | 17.13 | 17.13 | ||
Křemže | 17.16 | 17.17 | |||
Vrábče | x | 17.21 | 17.21 | ||
Hradce | x | 17.23 | 17.23 | ||
Černý Dub | x | 17.26 | 17.26 | ||
Boršov nad Vltavou | 17.30 | 17.31 | |||
České Budějovice jižní zastávka | x | 17.37 | 17.37 | ||
České Budějovice | 17.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci