Os 8111 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 16.11 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 16.15 | 16.15 | ||
Boršov nad Vltavou | 16.20 | 16.21 | |||
Černý Dub | x | 16.24 | 16.24 | ||
Hradce | x | 16.28 | 16.28 | ||
Vrábče | x | 16.30 | 16.30 | ||
Křemže | 16.34 | 16.35 | |||
Holubov | x | 16.38 | 16.38 | ||
Třísov | x | 16.41 | 16.41 | ||
Plešovice | x | 16.44 | 16.44 | ||
Zlatá Koruna | 16.47 | 16.48 | |||
Přísečná | x | 16.52 | 16.52 | ||
Domoradice | x | 16.53 | 16.53 | ||
Český Krumlov | 16.55 | 16.56 | |||
Kájov | 17.03 | 17.04 | |||
Mezipotočí | x | 17.09 | 17.09 | ||
Hořice na Šumavě | 17.16 | 17.16 | |||
Polná na Šumavě | 17.24 | 17.25 | |||
Polečnice | x | 17.28 | 17.28 | ||
Hodňov | x | 17.32 | 17.32 | ||
Žlábek | x | 17.35 | 17.35 | ||
Černá v Pošumaví | 17.38 | 17.39 | |||
Horní Planá zastávka | x | 17.43 | 17.43 | ||
Horní Planá | 17.46 | 18.00 | |||
Pernek na Šumavě | x | 18.04 | 18.04 | ||
Nová Pec | 18.07 | 18.09 | |||
Ovesná | x | 18.13 | 18.13 | ||
Pěkná | x | 18.20 | 18.20 | ||
Černý Kříž | 18.25 | 18.29 | |||
Stožec | x | 18.34 | 18.34 | ||
Nové Údolí | 18.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci