Os 8110 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 13.19 | ||||
Stožec | x | 13.25 | 13.25 | ||
Černý Kříž | 13.31 | 13.36 | |||
Pěkná | x | 13.41 | 13.41 | ||
Ovesná | x | 13.48 | 13.48 | ||
Nová Pec | 13.51 | 13.52 | |||
Pernek na Šumavě | x | 13.55 | 13.55 | ||
Horní Planá | 13.59 | 14.01 | |||
Horní Planá zastávka | x | 14.04 | 14.04 | ||
Černá v Pošumaví | 14.08 | 14.09 | |||
Žlábek | x | 14.12 | 14.12 | ||
Hodňov | x | 14.15 | 14.15 | ||
Polečnice | x | 14.19 | 14.19 | ||
Polná na Šumavě | 14.22 | 14.23 | |||
Hořice na Šumavě | 14.31 | 14.31 | |||
Mezipotočí | x | 14.38 | 14.38 | ||
Kájov | 14.43 | 14.44 | |||
Český Krumlov | 14.50 | 14.51 | |||
Domoradice | x | 14.54 | 14.54 | ||
Přísečná | x | 14.55 | 14.55 | ||
Zlatá Koruna | 14.58 | 14.59 | |||
Plešovice | x | 15.02 | 15.02 | ||
Třísov | x | 15.05 | 15.05 | ||
Holubov | x | 15.08 | 15.08 | ||
Křemže | 15.10 | 15.11 | |||
Vrábče | x | 15.15 | 15.15 | ||
Hradce | x | 15.17 | 15.17 | ||
Černý Dub | x | 15.21 | 15.21 | ||
Boršov nad Vltavou | 15.24 | 15.25 | |||
České Budějovice jižní zastávka | x | 15.30 | 15.30 | ||
České Budějovice | 15.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci