Os 8107 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.11 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 12.15 | 12.15 | ||
Boršov nad Vltavou | 12.20 | 12.21 | |||
Černý Dub | x | 12.24 | 12.24 | ||
Hradce | x | 12.28 | 12.28 | ||
Vrábče | x | 12.30 | 12.30 | ||
Křemže | 12.34 | 12.35 | |||
Holubov | x | 12.38 | 12.38 | ||
Třísov | x | 12.41 | 12.41 | ||
Plešovice | x | 12.44 | 12.44 | ||
Zlatá Koruna | 12.47 | 12.49 | |||
Přísečná | x | 12.52 | 12.52 | ||
Domoradice | x | 12.53 | 12.53 | ||
Český Krumlov | 12.55 | 13.02 | |||
Kájov | 13.08 | 13.09 | |||
Mezipotočí | x | 13.14 | 13.14 | ||
Hořice na Šumavě | 13.21 | 13.22 | |||
Polná na Šumavě | 13.30 | 13.34 | |||
Polečnice | x | 13.37 | 13.37 | ||
Hodňov | x | 13.42 | 13.42 | ||
Žlábek | x | 13.44 | 13.44 | ||
Černá v Pošumaví | 13.48 | 13.49 | |||
Horní Planá zastávka | x | 13.53 | 13.53 | ||
Horní Planá | 13.56 | 14.00 | |||
Pernek na Šumavě | x | 14.04 | 14.04 | ||
Nová Pec | 14.07 | 14.09 | |||
Ovesná | x | 14.13 | 14.13 | ||
Pěkná | x | 14.20 | 14.20 | ||
Černý Kříž | 14.25 | 14.29 | |||
Stožec | x | 14.34 | 14.34 | ||
Nové Údolí | 14.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci