Os 8014 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.06 | ||||
České Budějovice severní zastávka | x | 17.08 | 17.08 | ||
Hluboká nad Vltavou | 17.13 | 17.14 | |||
Zliv | 17.19 | 17.20 | |||
Zbudov | x | 17.24 | 17.24 | ||
Dívčice | 17.26 | 17.27 | |||
Záblatíčko | x | 17.30 | 17.30 | ||
Číčenice | 17.33 | 17.34 | |||
Milenovice | x | 17.36 | 17.36 | ||
Protivín zastávka | x | 17.39 | 17.39 | ||
Protivín | 17.41 | 17.44 | |||
Skály | x | 17.47 | 17.47 | ||
Heřmaň obec | x | 17.50 | 17.50 | ||
Ražice | 17.53 | 17.54 | |||
Sudoměř u Písku | x | 17.57 | 17.57 | ||
Čejetice | 18.00 | 18.01 | |||
Modlešovice | x | 18.03 | 18.03 | ||
Strakonice | 18.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci