Os 8011 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdmteeo294 + Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 16.24 | ||||
Modlešovice | x | 16.28 | 16.28 | ||
Čejetice | 16.31 | 16.31 | |||
Sudoměř u Písku | x | 16.34 | 16.34 | ||
Ražice | 16.38 | 16.40 | |||
Heřmaň obec | x | 16.44 | 16.44 | ||
Skály | x | 16.47 | 16.47 | ||
Protivín | 16.50 | 16.51 | |||
Protivín zastávka | x | 16.54 | 16.54 | ||
Milenovice | x | 16.57 | 16.57 | ||
Číčenice | 17.00 | 17.02 | |||
Záblatíčko | x | 17.07 | 17.07 | ||
Dívčice | 17.11 | 17.12 | |||
Zbudov | x | 17.15 | 17.15 | ||
Zliv | 17.18 | 17.21 | |||
Hluboká nad Vltavou | 17.26 | 17.26 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 17.32 | 17.32 | ||
České Budějovice | 17.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci