Os 8007 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 12.23 | ||||
Modlešovice | x | 12.27 | 12.27 | ||
Čejetice | 12.30 | 12.30 | |||
Sudoměř u Písku | x | 12.33 | 12.33 | ||
Ražice | 12.37 | 12.40 | |||
Heřmaň obec | x | 12.44 | 12.44 | ||
Skály | x | 12.47 | 12.47 | ||
Protivín | 12.50 | 12.51 | |||
Protivín zastávka | x | 12.54 | 12.54 | ||
Milenovice | x | 12.57 | 12.57 | ||
Číčenice | 13.00 | 13.02 | |||
Záblatíčko | x | 13.07 | 13.07 | ||
Dívčice | 13.11 | 13.12 | |||
Zbudov | x | 13.15 | 13.15 | ||
Zliv | 13.18 | 13.21 | |||
Hluboká nad Vltavou | 13.26 | 13.26 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 13.32 | 13.32 | ||
České Budějovice | 13.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci