Os 8002 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 6.14 | ||||
České Budějovice severní zastávka | x | 6.17 | 6.17 | ||
Nemanice II | + | 6.19 | 6.19 | ||
Hluboká nad Vltavou | 6.21 | 6.22 | |||
Zliv | 6.28 | 6.29 | |||
Zbudov | x | 6.34 | 6.34 | ||
Dívčice | 6.36 | 6.37 | |||
Záblatíčko | x | 6.40 | 6.40 | ||
Číčenice | 6.44 | 6.44 | |||
Milenovice | x | 6.47 | 6.47 | ||
Protivín zastávka | x | 6.50 | 6.50 | ||
Protivín | 6.52 | 6.55 | |||
Skály | x | 6.58 | 6.58 | ||
Heřmaň obec | x | 7.01 | 7.01 | ||
Ražice | 7.03 | 7.05 | |||
Sudoměř u Písku | x | 7.09 | 7.09 | ||
Čejetice | 7.11 | 7.13 | |||
Modlešovice | x | 7.16 | 7.16 | ||
Strakonice | 7.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci