R 782 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdtee276 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 19.15 | ||||
Velký Osek | 19.22 | 19.23 | |||
Poděbrady | 19.30 | 19.31 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 19.37 | 19.39 | |||
Lysá nad Labem | 19.51 | 19.52 | |||
Stará Boleslav | 19.59 | 20.00 | |||
Všetaty | 20.11 | 20.12 | |||
Mělník | 20.21 | 20.22 | |||
Štětí | 20.34 | 20.35 | |||
Litoměřice město | 20.51 | 20.53 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 21.10 | 21.11 | |||
Ústí nad Labem západ | 21.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci