Os 7810 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.10 | ||||
Králův Dvůr | 8.13 | 8.14 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 8.16 | 8.17 | |||
Zdice | 8.20 | 8.20 | |||
Stašov | 8.23 | 8.24 | |||
Praskolesy | 8.26 | 8.27 | |||
Hořovice | 8.30 | 8.31 | |||
Cerhovice | 8.35 | 8.35 | |||
Kařez | 8.40 | 8.40 | |||
Kařízek | 8.43 | 8.43 | |||
Mýto | 8.46 | 8.46 | |||
Holoubkov | 8.49 | 8.49 | |||
Svojkovice | 8.52 | 8.53 | |||
Rokycany | 8.57 | 8.59 | |||
Klabava | 9.03 | 9.03 | |||
Ejpovice | 9.06 | 9.06 | |||
Dýšina-Horomyslice | 9.09 | 9.09 | |||
Chrást u Plzně | 9.12 | 9.13 | |||
Plzeň-Doubravka | 9.20 | 9.21 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 9.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci