Rx 776 „Pancíř“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + Bee238 + 2xBdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.55 | 11.12 | |||
Praha-Smíchov | 11.19 | 11.20 | |||
Beroun | 11.49 | 11.50 | |||
Hořovice | 12.06 | 12.07 | |||
Kařez | 12.14 | 12.15 | |||
Rokycany | 12.25 | 12.27 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 12.49 | 13.02 | |||
Plzeň zastávka | 13.04 | 13.05 | |||
Dobřany | 13.16 | 13.17 | |||
Chlumčany u Dobřan | 13.21 | 13.22 | |||
Přeštice | 13.28 | 13.29 | |||
Lužany | 13.33 | 13.33 | |||
Borovy | 13.36 | 13.36 | |||
Švihov u Klatov | 13.43 | 13.43 | |||
Klatovy | 13.52 | 14.04 | |||
Bezděkov u Klatov | 14.08 | 14.09 | |||
Janovice nad Úhlavou | 14.13 | 14.14 | |||
Nýrsko | 14.21 | 14.22 | |||
Dešenice | 14.27 | 14.28 | |||
Zelená Lhota | 14.36 | 14.37 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 14.44 | 14.45 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 14.50 | 14.51 | |||
Špičák | 14.56 | 14.59 | |||
Železná Ruda město | 15.03 | 15.05 | |||
Železná Ruda centrum | 15.07 | 15.07 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci