Rx 767 „Egrensis“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + WLABmee823 + Bee238 + 3xBpee237 + Bee238 + Bbdgmee236 + Aee142 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.34 | ||||
Mariánské Lázně | 18.53 | 18.55 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 19.03 | 19.05 | |||
Stříbro | 19.27 | 19.29 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 19.50 | 19.51 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 19.54 | 20.06 | |||
Rokycany | 20.23 | 20.25 | |||
Hořovice | 20.41 | 20.42 | |||
Zdice | 20.50 | 20.51 | |||
Beroun | 21.00 | 21.01 | |||
Praha-Smíchov | 21.33 | 21.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.41 | 22.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci