Os 7604 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.16 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 14.21 | 14.22 | |||
Plzeň-Bolevec | 14.25 | 14.25 | |||
Plzeň-Orlík | x | 14.28 | 14.28 | ||
Třemošná u Plzně | 14.31 | 14.33 | |||
Horní Bříza zastávka | 14.38 | 14.38 | |||
Horní Bříza | 14.41 | 14.42 | |||
Kaznějov | 14.51 | 14.51 | |||
Plasy | 14.58 | 14.59 | |||
Horní Hradiště | x | 15.02 | 15.02 | ||
Mladotice zastávka | x | 15.06 | 15.06 | ||
Mladotice | 15.09 | 15.12 | |||
Potvorov | x | 15.18 | 15.18 | ||
Žihle | 15.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci