R 726 „Josef Suk“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 6.05 | ||||
Veselí nad Lužnicí | 6.35 | 6.37 | |||
Soběslav | 6.42 | 6.43 | |||
Planá nad Lužnicí | 6.52 | 6.53 | |||
Tábor | 6.59 | 7.01 | |||
Olbramovice | 7.32 | 7.33 | |||
Benešov u Prahy | 7.46 | 7.48 | |||
Praha-Vršovice | 8.22 | 8.23 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.27 | 8.37 | |||
Praha-Holešovice | 8.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci