R 725 „František Křižík“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 3xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 18.12 | ||||
Praha hlavní nádraží | 18.21 | 18.32 | |||
Praha-Vršovice | 18.36 | 18.37 | |||
Benešov u Prahy | 19.11 | 19.12 | |||
Olbramovice | 19.22 | 19.23 | |||
Votice | + | 19.27 | 19.28 | ||
Tábor | 19.55 | 19.58 | |||
Planá nad Lužnicí | 20.03 | 20.04 | |||
Soběslav | 20.14 | 20.15 | |||
Veselí nad Lužnicí | 20.20 | 20.27 | |||
České Budějovice | 20.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci