Os 7158 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 17.04 | ||||
Mladkov | x | 17.07 | 17.07 | ||
Těchonín | x | 17.11 | 17.11 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 17.16 | 17.16 | ||
Jablonné nad Orlicí | 17.18 | 17.19 | |||
Verměřovice | x | 17.23 | 17.23 | ||
Letohrad | 17.30 | 17.46 | |||
Dolní Dobrouč | x | 17.50 | 17.50 | ||
Hnátnice | x | 17.53 | 17.53 | ||
Lanšperk | 17.55 | 17.58 | |||
Černovír | x | 18.01 | 18.01 | ||
Dolní Libchavy | x | 18.05 | 18.05 | ||
Ústí nad Orlicí | 18.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci