R 711 „Nežárka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + BDs449 + 4xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 11.12 | ||||
Praha hlavní nádraží | 11.21 | 11.32 | |||
Praha-Vršovice | 11.36 | 11.37 | |||
Benešov u Prahy | 12.11 | 12.12 | |||
Olbramovice | 12.22 | 12.23 | |||
Tábor | 12.55 | 12.58 | |||
Planá nad Lužnicí | 13.03 | 13.04 | |||
Soběslav | 13.14 | 13.15 | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.20 | 13.22 | |||
České Budějovice | 13.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci