R 707 „Vojtěch Lanna“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 5xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 8.12 | ||||
Praha hlavní nádraží | 8.21 | 8.32 | |||
Praha-Vršovice | 8.36 | 8.37 | |||
Benešov u Prahy | 9.11 | 9.12 | |||
Olbramovice | 9.22 | 9.23 | |||
Votice | + | 9.27 | 9.28 | ||
Tábor | 9.55 | 9.58 | |||
Planá nad Lužnicí | 10.03 | 10.04 | |||
Soběslav | 10.14 | 10.15 | |||
Veselí nad Lužnicí | 10.20 | 10.27 | |||
České Budějovice | 10.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci