Os 7033 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 17.06 | ||||
Tršnice | 17.11 | 17.11 | |||
Nebanice | x | 17.16 | 17.16 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.19 | 17.20 | |||
Dasnice | 17.25 | 17.26 | |||
Hlavno | x | 17.30 | 17.30 | ||
Citice | 17.32 | 17.32 | |||
Sokolov | 17.36 | 17.37 | |||
Královské Poříčí | x | 17.39 | 17.39 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 17.45 | 17.46 | |||
Chodov | 17.49 | 17.50 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 17.56 | 17.56 | ||
Karlovy Vary | 18.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci