R 700 „Kotnov“ | |
Řazení vlaku: 193 + A149 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 20.05 | ||||
Veselí nad Lužnicí | 20.35 | 20.37 | |||
Soběslav | 20.42 | 20.43 | |||
Planá nad Lužnicí | 20.52 | 20.53 | |||
Tábor | 20.59 | 21.01 | |||
Olbramovice | 21.32 | 21.33 | |||
Benešov u Prahy | 21.46 | 21.48 | |||
Praha-Vršovice | 22.22 | 22.23 | |||
Praha hlavní nádraží | 22.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci