Os 6928 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.41 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 21.45 | 21.45 | |||
Praha-Podbaba | 21.49 | 21.49 | |||
Praha-Sedlec | 21.51 | 21.51 | |||
Roztoky u Prahy | 21.55 | 21.55 | |||
Roztoky-Žalov | 21.59 | 21.59 | |||
Úholičky | 22.00 | 22.00 | |||
Řež | 22.02 | 22.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 22.04 | 22.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 22.07 | 22.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 22.10 | 22.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.15 | 22.16 | |||
Nelahozeves zámek | 22.19 | 22.19 | |||
Nelahozeves | 22.22 | 22.22 | |||
Nové Ouholice | 22.24 | 22.24 | |||
Mlčechvosty | 22.27 | 22.27 | |||
Vraňany | 22.29 | 22.29 | |||
Cítov | 22.33 | 22.33 | |||
Dolní Beřkovice | 22.36 | 22.36 | |||
Horní Počaply | 22.40 | 22.40 | |||
Hněvice | 22.44 | 22.44 | |||
Roudnice nad Labem | 22.50 | 22.51 | |||
Hrobce | 22.54 | 22.54 | |||
Hrdly | 22.58 | 22.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 23.01 | 23.01 | |||
Lovosice | 23.07 | 23.07 | |||
Lovosice město | 23.10 | 23.10 | |||
Prackovice nad Labem | 23.15 | 23.15 | |||
Dolní Zálezly | 23.19 | 23.19 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 23.27 | 23.28 | |||
Ústí nad Labem sever | 23.31 | 23.31 | |||
Neštěmice | 23.33 | 23.33 | |||
Povrly | 23.36 | 23.36 | |||
Děčín hlavní nádraží | 23.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci