Os 6920 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.41 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 15.45 | 15.45 | |||
Praha-Podbaba | 15.49 | 15.49 | |||
Praha-Sedlec | 15.51 | 15.51 | |||
Roztoky u Prahy | 15.55 | 15.55 | |||
Roztoky-Žalov | 15.59 | 15.59 | |||
Úholičky | 16.00 | 16.00 | |||
Řež | 16.02 | 16.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 16.04 | 16.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 16.07 | 16.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 16.10 | 16.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.15 | 16.21 | |||
Nelahozeves zámek | 16.24 | 16.24 | |||
Nelahozeves | 16.27 | 16.27 | |||
Nové Ouholice | 16.29 | 16.29 | |||
Mlčechvosty | 16.32 | 16.32 | |||
Vraňany | 16.34 | 16.34 | |||
Cítov | 16.38 | 16.38 | |||
Dolní Beřkovice | 16.41 | 16.41 | |||
Horní Počaply | 16.45 | 16.45 | |||
Hněvice | 16.49 | 16.56 | |||
Záluží | 16.59 | 16.59 | |||
Dobříň | 17.02 | 17.02 | |||
Roudnice nad Labem | 17.05 | 17.07 | |||
Hrobce | 17.10 | 17.10 | |||
Oleško | 17.13 | 17.13 | |||
Hrdly | 17.15 | 17.15 | |||
Bohušovice nad Ohří | 17.18 | 17.21 | |||
Nové Kopisty | 17.23 | 17.23 | |||
Lukavec | 17.25 | 17.25 | |||
Lovosice | 17.29 | 17.31 | |||
Lovosice město | 17.34 | 17.34 | |||
Malé Žernoseky | 17.35 | 17.35 | |||
Litochovice nad Labem | 17.39 | 17.39 | |||
Prackovice nad Labem | 17.41 | 17.41 | |||
Dolní Zálezly | 17.44 | 17.44 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci