Os 6853 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louka u Litvínova | 6.39 | ||||
Lom u Mostu | x | 6.42 | 6.42 | ||
Osek | 6.48 | 6.49 | |||
Háj u Duchcova | x | 6.51 | 6.51 | ||
Oldřichov u Duchcova | 6.56 | 6.57 | |||
Řetenice | 7.00 | 7.01 | |||
Teplice v Čechách | 7.04 | 7.05 | |||
Proboštov | x | 7.07 | 7.07 | ||
Bohosudov | 7.10 | 7.11 | |||
Ústí nad Labem západ | 7.22 | 7.23 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci