R 681 „Milešovka“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.39 | 9.41 | |||
Lovosice | 9.57 | 9.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 10.04 | 10.05 | |||
Roudnice nad Labem | 10.12 | 10.13 | |||
Hněvice | 10.19 | 10.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 10.37 | 10.38 | |||
Praha-Podbaba | 10.54 | 10.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 11.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci