Os 6800 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.30 | ||||
Vilsnice | x | 5.33 | 5.33 | ||
Choratice | x | 5.35 | 5.35 | ||
Dobkovice | x | 5.37 | 5.37 | ||
Povrly-Roztoky | x | 5.40 | 5.40 | ||
Povrly | 5.43 | 5.44 | |||
Neštědice | x | 5.45 | 5.45 | ||
Mojžíř | x | 5.47 | 5.47 | ||
Neštěmice | x | 5.50 | 5.50 | ||
Ústí nad Labem sever | 5.52 | 5.53 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.56 | 5.58 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.00 | 6.01 | |||
Bohosudov | 6.13 | 6.14 | |||
Proboštov | x | 6.16 | 6.17 | ||
Teplice v Čechách | 6.20 | 6.21 | |||
Řetenice | 6.23 | 6.24 | |||
Oldřichov u Duchcova | 6.27 | 6.27 | |||
Duchcov | x | 6.30 | 6.31 | ||
Želénky | x | 6.33 | 6.33 | ||
Chotějovice | x | 6.36 | 6.37 | ||
Bílina | 6.39 | 6.40 | |||
Bílina kyselka | x | 6.43 | 6.43 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 6.47 | 6.48 | ||
Most | 6.53 | 6.59 | |||
Třebušice | 7.03 | 7.03 | |||
Kyjice | 7.08 | 7.08 | |||
Jirkov zastávka | x | 7.11 | 7.12 | ||
Odb Chomutov město | 7.15 | 7.16 | |||
Chomutov | 7.18 | 7.19 | |||
Málkov | x | 7.24 | 7.24 | ||
Kadaň-Prunéřov | 7.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci