Os 6786 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny město | 15.13 | ||||
Louny střed | x | 15.14 | 15.14 | ||
Louny | 15.17 | 15.22 | |||
Dobroměřice | x | 15.25 | 15.25 | ||
Lenešice | 15.27 | 15.28 | |||
Břvany | 15.34 | 15.35 | |||
Bečov u Mostu | 15.41 | 15.42 | |||
Obrnice | 15.49 | 15.49 | |||
Most | 15.54 | 15.59 | |||
Most-Kopisty | x | 16.05 | 16.05 | ||
Most-Minerva | x | 16.08 | 16.08 | ||
Litvínov město | x | 16.14 | 16.14 | ||
Louka u Litvínova | 16.16 | 16.18 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 16.20 | 16.20 | ||
Osek město | 16.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci