R 671 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.39 | 4.41 | |||
Lovosice | 4.57 | 4.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 5.04 | 5.05 | |||
Roudnice nad Labem | 5.12 | 5.13 | |||
Hněvice | 5.19 | 5.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 5.37 | 5.38 | |||
Praha-Podbaba | 5.54 | 5.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 6.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci