Vlak 6613 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.42 | ||||
Děčín východ | 16.45 | 16.46 | |||
Březiny u Děčína | x | 16.49 | 16.49 | ||
Malá Veleň | x | 16.52 | 16.52 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.57 | 16.58 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 17.02 | 17.03 | |||
Starý Šachov | x | 17.07 | 17.07 | ||
Žandov | x | 17.09 | 17.09 | ||
Horní Police | 17.11 | 17.12 | |||
Stružnice | 17.16 | 17.16 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 17.23 | 17.23 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.27 | 17.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 17.47 | 17.47 | ||
Zákupy | 17.49 | 17.50 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 17.52 | 17.52 | ||
Mimoň | 18.00 | 18.02 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 18.05 | 18.05 | ||
Velký Grunov | x | 18.08 | 18.08 | ||
Brniště | 18.11 | 18.11 | |||
Velký Valtinov | x | 18.15 | 18.15 | ||
Jablonné v Podještědí | 18.19 | 18.20 | |||
Lvová | x | 18.23 | 18.23 | ||
Rynoltice | 18.27 | 18.27 | |||
Zdislava | x | 18.33 | 18.33 | ||
Křižany | 18.40 | 18.48 | |||
Novina | x | 18.51 | 18.51 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 18.53 | 18.53 | ||
Ostašov | x | 19.00 | 19.00 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 19.03 | 19.05 | |||
Liberec | 19.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci