Vlak 6608 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 12.57 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 13.03 | 13.04 | |||
Ostašov | x | 13.07 | 13.07 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 13.13 | 13.13 | ||
Novina | x | 13.15 | 13.15 | ||
Křižany | 13.20 | 13.25 | |||
Zdislava | x | 13.29 | 13.29 | ||
Rynoltice | 13.35 | 13.35 | |||
Lvová | x | 13.39 | 13.39 | ||
Jablonné v Podještědí | 13.43 | 13.43 | |||
Velký Valtinov | x | 13.47 | 13.47 | ||
Brniště | 13.51 | 13.51 | |||
Velký Grunov | x | 13.54 | 13.54 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 13.57 | 13.57 | ||
Mimoň | 14.00 | 14.01 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 14.08 | 14.08 | ||
Zákupy | 14.10 | 14.11 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 14.13 | 14.13 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 14.20 | 14.30 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 14.32 | 14.32 | ||
Stružnice | 14.38 | 14.38 | |||
Horní Police | 14.42 | 14.43 | |||
Žandov | x | 14.44 | 14.44 | ||
Starý Šachov | x | 14.47 | 14.47 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 14.51 | 14.52 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 14.57 | 14.58 | |||
Malá Veleň | x | 15.01 | 15.01 | ||
Březiny u Děčína | x | 15.04 | 15.04 | ||
Děčín východ | 15.08 | 15.10 | |||
Děčín hlavní nádraží | 15.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci