R 660 „Bezdrev“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + Bbdgmee236 + 2xBd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.20 | ||||
Náměšť nad Oslavou | 16.05 | 16.07 | |||
Třebíč | 16.30 | 16.33 | |||
Okříšky | 16.46 | 16.47 | |||
Bransouze | + | 16.56 | 16.59 | ||
Jihlava | 17.18 | 17.25 | |||
Jihlava město | 17.28 | 17.29 | |||
Kostelec u Jihlavy | 17.42 | 17.43 | |||
Horní Cerekev | 17.58 | 17.59 | |||
Počátky-Žirovnice | 18.16 | 18.17 | |||
Jindřichův Hradec | 18.40 | 18.43 | |||
Kardašova Řečice | 18.56 | 19.00 | |||
Veselí nad Lužnicí | 19.14 | 19.15 | |||
České Budějovice | 19.46 | 20.04 | |||
Číčenice | 20.25 | 20.26 | |||
Protivín | 20.31 | 20.32 | |||
Ražice | 20.39 | 20.40 | |||
Strakonice | 20.51 | 20.53 | |||
Katovice | + | 20.59 | 20.59 | ||
Horažďovice předměstí | 21.07 | 21.09 | |||
Nepomuk | 21.28 | 21.29 | |||
Blovice | + | 21.38 | 21.38 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci