Os 6544 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 16.39 | ||||
Litoměřice Cihelna | x | 16.41 | 16.41 | ||
Žalhostice | 16.45 | 16.46 | |||
Lovosice | 16.52 | 17.01 | |||
Sulejovice | x | 17.05 | 17.05 | ||
Čížkovice | 17.08 | 17.09 | |||
Úpohlavy | x | 17.12 | 17.12 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 17.17 | 17.17 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 17.19 | 17.19 | ||
Libochovice | 17.22 | 17.28 | |||
Libochovice město | 17.33 | 17.45 | |||
Dubany | x | 17.48 | 17.48 | ||
Křesín | x | 17.51 | 17.51 | ||
Koštice nad Ohří | 17.54 | 17.59 | |||
Pátek | x | 18.05 | 18.05 | ||
Radonice nad Ohří | x | 18.07 | 18.07 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 18.11 | 18.11 | ||
Veltěže | x | 18.15 | 18.15 | ||
Louny | 18.20 | 18.29 | |||
Louny střed | x | 18.32 | 18.32 | ||
Louny město | x | 18.34 | 18.34 | ||
Březno u Postoloprt | 18.41 | 18.42 | |||
Postoloprty | 18.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci