..: Trasa vlaku R 654 Hejtman - JŘ 2017 :..
R 654 „Hejtman“
Řazení vlaku: 242_n2 + 2xBd264 + Bbdgmee236 + AB349  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Havlíčkův Brod   7.01 
  Jihlava  7.23 7.25 
  Jihlava město  7.28 7.29 
  Kostelec u Jihlavy  7.42 7.43 
  Horní Cerekev  7.58 7.59 
  Počátky-Žirovnice  8.16 8.17 
  Jindřichův Hradec  8.40 8.43 
  Kardašova Řečice  8.56 9.00 
  Veselí nad Lužnicí  9.14 9.15 
  České Budějovice  9.46 10.04 
  Číčenice  10.25 10.26 
  Protivín  10.31 10.32 
  Ražice  10.39 10.40 
  Strakonice  10.51 10.53 
  Katovice +10.59 10.59 
  Horažďovice předměstí  11.07 11.09 
  Nepomuk  11.28 11.29 
  Blovice +11.38 11.38 
  Plzeň hlavní nádraží  11.57  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci