Os 6401 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 5.03 | ||||
Ústí nad Labem-Střekov | 5.07 | 5.08 | |||
Sebuzín | 5.15 | 5.15 | |||
Libochovany | 5.19 | 5.20 | |||
Velké Žernoseky | 5.25 | 5.25 | |||
Litoměřice město | 5.29 | 5.30 | |||
Křešice u Litoměřic | 5.34 | 5.35 | |||
Polepy | 5.38 | 5.38 | |||
Hoštka | 5.43 | 5.44 | |||
Štětí | 5.49 | 5.50 | |||
Liběchov | 5.54 | 5.55 | |||
Mělník-Mlazice | 5.59 | 5.59 | |||
Mělník | 6.02 | 6.03 | |||
Malý Újezd | 6.05 | 6.06 | |||
Všetaty | 6.11 | 6.12 | |||
Ovčáry | 6.16 | 6.17 | |||
Dřísy | 6.19 | 6.19 | |||
Stará Boleslav | 6.25 | 6.26 | |||
Otradovice | 6.29 | 6.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 6.32 | 6.33 | |||
Lysá nad Labem | 6.36 | 7.07 | |||
Ostrá | 7.10 | 7.11 | |||
Stratov | 7.12 | 7.13 | |||
Kostomlaty nad Labem | 7.17 | 7.17 | |||
Kamenné Zboží | 7.20 | 7.20 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 7.25 | 7.31 | |||
Velké Zboží | 7.35 | 7.36 | |||
Poděbrady | 7.38 | 7.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 7.44 | 7.45 | |||
Velký Osek | 7.48 | 7.48 | |||
Veltruby | 7.51 | 7.51 | |||
Kolín-Zálabí | 7.55 | 7.55 | |||
Kolín | 7.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci