Os 6313 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 12.30 | ||||
Filipovka | x | 12.32 | 12.32 | ||
Višňová | 12.35 | 12.35 | |||
Minkovice | x | 12.38 | 12.38 | ||
Frýdlant v Čechách | 12.45 | 12.47 | |||
Raspenava | 12.53 | 12.58 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 13.05 | 13.05 | ||
Mníšek u Liberce | 13.08 | 13.11 | |||
Krásná Studánka | x | 13.15 | 13.15 | ||
Stráž nad Nisou | x | 13.18 | 13.18 | ||
Liberec | 13.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci